Były sportowiec walczy z nowotworem złośliwym

08.01.2018|Autor: Redakcja

Trzy miesiące temu trafił do szpitala z podejrzeniem zapalenia oskrzeli. Dziś już wiadomo, że to nowotwór złośliwy…

Michał Śliwiński 27-latek z Wałcza byłem okazem zdrowia, uprawiał sport. W listopadzie trafił do szpitala.

Byłem pewny, że mam zapalenie oskrzeli. Jednak w Szczecinie padła diagnoza: nowotwór złośliwy (nasieniak) z mnogimi zmianami przerzutowymi. Przeszedłem operację mózgu, niestety reszta zmian się nie kwalifikuje do usunięcia – mówi Michał Śliwiński, tata 3-letniej Lili.

W trakcie leczenia wystąpiły komplikacje krwotok śródmózgowy. Wprowadzono Michała w śpiączkę farmakologiczną. Michał wymaga całodobowej opieki. Wciąż przebywa w szpitalu Szczecinie. Regularnie odwiedza go żona, pomagając w rehabilitacji, ale z tym się wiążą olbrzymie koszty.

– Leczenie konwencjonalne i niekonwencjonalne, diety, środki medyczne. To wszystko już przekracza nasze możliwości a to dopiero początek tej drogi. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdy grosz! Moja córeczka ma dopiero 3 latka, nie widziałem jej prawie 3 miesiące, a chciałbym jeszcze mieć możliwość patrzeć jak dorasta. Ogromnie potrzebuję Waszej pomocy, wierzę, że dzięki Wam niedługo wrócę do moich najbliższych – mówi Michał Śliwiński.

A wesprzeć go można na portalu Pomagam.

Przeczytaj więcej o: Były sportowiec walczy z nowotworem złośliwym, michał śliwiński, wałczanin walczy z rakiem

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • abcd

  Najlepiej coś wrzucić jako artykuł, zdjęcie chorego człowieka i…….? ASTA lider informacji…!!!!! podajcie chociaż numer konta, na który można wpłacać albo w jakikolwiek sposób można pomóc tej osobie, a nie tylko wrzucenie artykułu. Ostatnio jak ciężarówka wpadła do rzeki to każdy dowiedział się szybciej z radia i stron internetowych (Onet, interia itd.) niż od Was…..

  • Ewelina Kusiak

   Na końcu artykułu jest link do strony z pomocą dla Michala

 • GREG

  Jak ktoś narzeka tylko, a nie czyta to tak jest że nie widzi linku. Ja tu widzę wielu przeciwników tego serwisu. Skoro tak Cię drażni to po co tu wchodzisz?