Napisz list do Świętego Mikołaja. Czekają prezenty

06.12.2017|Autor: Redakcja

Dziś gościem Informacji na antenie TV ASTA był Święty Mikołaj. Zapowiedział, że każde dziecko, które napisze do niego list otrzyma w niedzielę prezent.

List – koniecznie w formie papierowej, musi trafić do siedziby telewizji najpóźniej do piątku do godz. 17.00. Wszystkie listy zostaną przekazane Świętemu Mikołajowi, a ten podczas Wigilii Miejskiej, w najbliższą niedzielę, obdaruje te dzieci prezentami.

Listy należy przesyłać, bądź przynieść na adres: TV ASTA, ul. Drygasa 29, 64-920 Piła z dopiskiem “List do Świętego Mikołaja”.

Przeczytaj więcej o: jarmark bożonarodzeniowy piła, Napisz list do Świętego Mikołaja. Czekają prezenty, prezenty piła, święty Mikołaj piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Jeminiejem

  Nikt na pl.Staszica inaczej nieprzyszedłby. A tak to Janusze i Grażyny przyprowadzą swoje pociechy Mariolki i Sebiki na darmowe prezenty.

  • KAMILA

   Co roku chodziłam na ta wigilie a wcale nie po prezenty . Jest fajna atmosfera pięknie śpiewane kolendy i można spotkać sporo znajomych. A skoro dodano do tego prezenty dla super bo dzieci się cieszą z każdej drobnostki .

 • Mama rozczarownego dziecka!!!

  Jawne oszustwo!!! Tylko trojka dzieci dostała! W niby losowaniu, ktorego nie bylo na scenie! A Piszecie ze kazde dziecko ktore napisze list otrzyma prezent! To jest skandal dzieci plakaly!!! Beszczelnosc!!!!