Podróż będzie tańsza

12.11.2017|Autor: Michalina Pieczyńska

Nawet 5,20 zł – tyle kosztuje bilet na autobus MZK linii 50 na trasie Piła – Mirosław, najtańszy normalny bilet na “pięćdziesiątkę” kosztuje 3,40 zł. Zmieni się to od nowego roku.

Jak informuje Anna Kujawa z pilskiego MZK – Władze Piły i Ujścia podpisały porozumienie dotyczące świadczenia usług komunikacji miejskiej przez MZK Piła Sp. z o. o. (linie autobusów nr 50 i 50 bis) na zasadach integracji obu sąsiadujących jednostek terytorialnych.

Oznacza to, że mieszkańcy obydwu gmin będą mogli podróżować autobusami wspomnianych linii po cenie obowiązującej do tej poty tylko na terenie Piły (bilet normalny 2,70, ulgowy 1,35 zł).

 

Przeczytaj więcej o: autobus do ujscia taniej, mzk pila tansze bilety, pila ujscie bilety

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • ta…..

  “Podróż będzie tańsza” a cena biletów taka sama………. przykład??? podniesiono ceny biletów w pilskim MZK bo paliwo podrożało a jak cena paliwa spadła to seny biletów nie obniżono…….

 • ta…..

  “Zmieni się to od nowego roku.” którego roku i jakiego roku???? 2018, 2019, szkolnego, akademickiego, liturgicznego (chrześcijański kraj) czy to aż tak trudno sprecyzować od kiedy ma być zmiana????

  • Ar

   2018, napisałem specjalnie dla ciebie, bo wszyscy inni wiedzą jaki rok mamy następny.

   • yhy

    ale żeś zabłysną……

 • ooo fajnie

  ooo fajnie teraz będzie mi się opłacać wozić worki cementu w autobusie niż ciężarówką, jest substytut w transporcie, jest taniej, będę korzystał