Po naszej publikacji prokuratura wszczęła śledztwo

10.11.2017|Autor: Michalina Pieczyńska

W czwartek w godzinach porannych na skrzyżowaniu ulic Pilskiej, Sienkiewicz i Czarnkowskiej w Ujściu doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Jadąca od strony Czarnkowa w kierunku Piły ciężarówka wioząca złom przewróciła się na chodnik.

Kierujący pojazdem ciężarowym, 60-letni mężczyzna wykonując manewr skrętu w lewo, doprowadził ww pewnym momencie do przewrócenia pojazdu. Jak wynika z ustaleń, przyczyną tego zdarzenia, był źle umiejscowiony ładunek i też złe zabezpieczenie tego ładunku, mężczyzna przewoził złom – informuje podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

Wstępnie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, ponieważ nikt w nim nie ucierpiał. Jednak dzisiaj zapadła decyzja o wszczęciu postępowania w sprawie ewentualnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Jeszcze na kilka sekund przed zdarzeniem na chodniku, na który „położyła” się ciężarówka, a następnie wysypał się złom, stało 9 osób.

Droga była zablokowana przez kilka godzin. Kierowca pojazdu został już ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Przeczytaj więcej o: cięzarówka ujście, film z wywrotki ciężarówki, kpp piła, Po naszej publikacji prokuratura wszczęła śledztwo, policja w pile, wypadek ujście, wywrotka cięzarówki w ujściu

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • GieZlo

  Zdarzyło się. 60-letni więc raczej nowicjuszem nie był!. Ale się zgadzam – to naprawdę cud, że nikomu nic się nie stało! A do wielkiego nieszczęścia brakowało naprawdę bardzo niewiele! Osoby, które stały na przejściu mogą mówić o “wygranej na loterii”!

  • ujściok

   polać mu, bo prawdę mówi!!!!

 • as

  Dla prokuratury tego ladunku w tym kontenerze nie idzie zabezpieczyc zeby sie nie przesunal wina wywrocenia ciezarowki jest nie zabezpieczenie kontenera na ramie urzadzeniu hakowym , kierowca zapomnial zabezpieczyc lub cos zawiodlo moze zmeczenie materialu kto jezdzi takim sprzetem ten wie

 • franek Dollas
 • Izabela Pokorska

  😮

 • Jacek Ruta

  Jakim cudem ciężarówka jadąca z kierunku Czarnkowa może kierować się na ujście skoro się w nim przewróciła… 😛 Oraz pewnie śledztwo zapoczątkowane było przez raport policji a nie przez publikacje Asty. NIE RÓBCIE Z LUDZI DEBILI!!!
  Proszę czytajcie artykuły za nim je opublikujecie, porażka. Dzieciaki z gimnazjum piszą lepsze teksty. Zajmijcie się poprawą jakości internetu bo klienci odchodzą….

 • usmiechniety

  HAHAHAHHA, dawno się tak nie uśmiałem! 😀 Po WASZEJ PUBLIKACJI??? A nie przypadkiem po zdarzeniu, do jakiego doszło w Ujściu? Bo mamy rozumieć, gdyby nie Wasza publikacja, to prokuratura by się o zdarzeniu nie dowiedziała? Kulam się ze śmiechu! 😀

 • Bill Cronos

  kierowcy wozacy złom na terenie powiatu PIŁA jezdzA jak wariaci I OTO TEGO SKUTKI

  • Łukasz

   kierowcy z mlekiem i wanny ze żwirem nic nie lepiej, wariaci

 • qwert

  przecież dobrze napisali PO ich publikacji … nie dzięki ich publikacji