Przyjdź i pomóż w biciu rekordu Guinnessa

12.10.2017|Autor: Michał Kępiński

W piątek w Pile zostanie podjęta próba pobicia rekordu Guinnessa w największej liczbie wykonanych rzutów karnych. Organizatorzy chcą pobić wyczyn ustanowiony w Japonii, a wynoszący 931.

– Zapisać się można na kilka sposobów. Pierwszym sposobem jest wypełnienie formularza na stronie internetowej Stowarzyszenia Orlik Piła i podanie preferowanej godziny wykonania karnego. Zapominalscy, lub Ci którzy nie preferują tej formy kontaktu mogą po prostu pojawić się w hali sportowej PWSZ w najbliższy piątek – zachęca Łukasz Stasicki, Stowarzyszenie Orlik Piła.

Próba zostanie przeprowadzona w piątek w godzinach od 11 do 15. Oprócz tego, że można zostać współtwórcą sukcesu to organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników losowanie sportowych nagród. Zachęcamy wszystkich do pojawienia się 13 października w hali PWSZ w Pile.

Dotychczasowy rekord należy do Japończyków i wynosi 931 oddanych rzutów karnych.

Przeczytaj więcej o: bicie rekordu piła, Łukasz Stasicki, Przyjdź i pomóż w biciu rekordu Guinnessa, PWSZ Piła, Stowarzyszenie Orlik Piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • pilaninin

  ja nikogo nie zamierzam BIĆ bo za POBICIE jest paragraf…..

  • Pilanin

   A wiemy kto ze starostwa lubi sobie bić…

   • szanuj żonę swą!

    wybrali sobie idealnego patrona do bicia:)

 • hahaha

  Nie bardzo rozumiem na czym polega ten rekord. Oddanych 931 rzutów karnych, ale że co: przez jedną osobę, przez zespół, w ciągu godziny, jednego dnia, a może 3 lat, czy tylko oddanych czy również celnych ??

 • beka ze starostwa

  Niech tam sobie biją jakieś rekordy mnie zastanawia jedno, że starosta akurat strzelał 932 karnego przypadek ? No ale tak to już z tymi niezależnymi dziennikarzami jest