Wypadek na pilskiej obwodnicy

11.10.2017|Autor: Maciej Rosiński

Wypadek na pilskiej obwodnicy. Na drodze krajowej nr 11 zderzyły się dwa samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala.

– Na obwodnicy Piły przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 11 z ulicą Młodych doszło do wypadku drogowego. Uczestniczyły w nim pojazdy Citroen Berlingo i Skoda Rapid, w wyniku zdarzenia zdarzenia drogowego dwie osoby zostały poszkodowane. Byli to kierowca i pasażerka Skody Rapid – relacjonuje sierż. szt. Robert Rak z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Zostali oni przetransportowani do pilskiego Szpitala Specjalistycznego. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było nie ustąpienie pierwszeństwa przez kierującego Citroenem Berlingo. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Nad wyjaśnieniem przyczyn wypadku pracuje pilska policja.

fot. Leszek Antosz

Przeczytaj więcej o: kpp piła, policja piła, Wypadek na pilskiej obwodnicy, wypadek piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Klakson

  Tu nie ma co ustalać.Wymuszenie pierwszeństwa, widać to gołym okiem.

  • airborn

   I tu się Klakson mylisz. Bo jeśli wymuszającym był polityk, sędzia, prokurator, adwokat, radca prawny lub ktoś z ich rodziny to pilska prokuratura różnie może to zinterpretowac.

 • Stefan Majewski

  tam do cholery nic nie widac!!!! na czuja sie wyjezdza , pozwac budowlanców i barana który to zaakceptował

  • STOP

   Stefek tam jest STOP !!!!! I powiedz mi ile procent tam się zatrzymuje.Bo ja dziesiątki razy musiałem tam hamować przez włączających się z Młodych.Kiedy się staje widać dobrze ale to trzeba się zatrzymać.

 • krzych

  Dość tego! Należy wyciąć drzewa, jak dobrze radzi Cz. Jopek. i nie będzie wypadków! O kurde… tam nie ma drzew, ale nic nie szkodzi, drzewa trzeba wycinać, no nie Czesiek?!

  • Lola

   Spoko czesio szybko zasadzi…i zaraz będzie mógł wycinać! !! W końcu to jego drzewa😆😆😆😆😆