Ręcznie malowana odzież – wesprzyj projekt

11.10.2017|Autor: AK

Na portalu PolakPotrafi pilanka zbiera pieniądze na nagranie teledysku promującego rękodzieło. Magdalena Andruszkiewicz ręcznie maluje odzież i pierwszy odcinek chce poświęcić tematyce jeździeckiej.

– Z wykształcenia jestem architektem. Na studiach prowadziłam blog dla studentów architektury ze wskazówkami, jak rozwiązywać zadania ze studiów. Kiedyś namalowałam na koszulce konia i umieściłam jego zdjęcie na blogu. Od tego czasu strona stawała się bardziej blogiem o ręcznie malowanej odzieży – napisała o sobie Magdalena Andruszkiewicz.

Pilanka stworzyła projekt “Bazgrająca z gwiazdami”, ale tematyka jeździecka jest jej bardzo bliska, bo sama przez lata jeździła konno i pierwsza namalowana przez nią koszulka była z wizerunkiem konia.

Dziś zbiera poprzez portal PolakPotrafi pieniądze na pierwszy teledysk.

fot. archiwum prywatne Magdaleny Andruszkiewicz

Przeczytaj więcej o: Bazgrająca z gwiazdami, Magdalena Andruszkiewicz, polak potrafi piła, Ręcznie malowana odzież - wesprzyj projekt, teledysk promujacy recznie malowaną odzież

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • Piotruś pan

    Bardzo popieram i życzę wytrwałośc. Niestety Polska niedocenia rękodzieła i kultury, gdyż woli kupić coś taniego chinskiego na bazarku..