W gminie Trzcianka zderzenie auta i busa

11.10.2017|Autor: Klaudia Michalska

W gminie Trzcianka doszło do wypadku, w którym ucierpiały trzy osoby. Zderzył się tam samochód osobowy z busem.

– Na odcinku Runowo – Gajewo doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów, samochodu osobowego oraz samochodu typu bus. W busie podróżowały trzy osoby, w samochodzie osobowym tylko kierowca. Po dojeździe na miejsce okazało się, że trzy osoby, to jest dwie osoby z busa oraz kierowca samochodu osobowego nie mogą się wydostać o własnych siłach z pojazdu. Musieliśmy użyć sprzętu hydraulicznego, aby ewakuować ich na zewnątrz
– relacjonuje kpt. Arkadiusz Żyliński z Państwowej Straży Pożarnej w Trzciance.

Dwie ranne pasażerki busa zostały przewiezione do Szpitala Powiatowego w Trzciance, kierowca samochodu osobowego trafił do szpitala w Czarnkowie. Policja wstępnie ustaliła, że sprawcą wypadku jest ranny kierowca Nissana. Mężczyzna prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z busem.

fot. Leszek Antosz

Przeczytaj więcej o: Kolejny wypadek. W Siedlisku zderzenie auta i busa, policja w trzciance, straż pożarna w trzciance, wypadek siedlisko

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • xyz

  ja na tych zdjeciach zadnego busa nie widze.

  • aligat

   furgonettka to inaczej bus…czyli pojazd do 3,5t. nie mylić z autobusem:)

 • krzych

  Lecę podpisać się pod petycją Cześka Jopka, o wycince drzew, gdyż i w tym przypadku one są winne tego zderzenia, ponieważ kierowcy obu samochodów zapatrzyli się na piękno otaczającej ich przyrody i podziwiali polską złotą jesień, w ten sposób doszło do wypadku. Nie byłoby drzew, nie byłoby na co się gapić, nie byłoby wypadku. Czesiek to jednak ma łeb i wie co mówi.

  • redds

   hehehahhaha!!!!! nom racja zagapili się!!! ech a co do drzew to jestem zdania, że np. mi nie przeszkadzają, bo nie muszę zapierniczać na ostatnie sekundy, tylko wyjeżdżam chwile wcześniej i zawsze jakoś dojadę, na drzewa też patrzę;p;d;d:)!!

  • Czesław Kaz Jopek

   Dziękuję za promocję. Jesteś panie Krzysiu znakomity.
   Muszę jednak zmartwić.Niestety miejsce , które wskazałeś jest akurat czyste od drzew przy drogach .Ja ich tam przynajmniej ich tam nie widzę. Dlatego nie miałbyś okazji protestować przeciwko ich wycince.
   Miłego dnia i promuj dalej naszą ideę.

   • Leśniczy

    To zasadz i szybko zrobimy manifest że przeszkadzają o wytniemy😅😅😅

 • franek Dollas

  Auta i busa ?????? Hmmmmm