Katarzyna Warnke o swojej roli w Botoksie [GALERIA]

30.09.2017|Autor: AK

Aktorka Katarzyna Warnke – była gościem Salonu Kulturalnego TV ASTA. Opowiadała o swojej roli w filmie Botoks Patryka Vegi.

Miał jej towarzyszyć mąż – Piotr Stramowski, ale nie mógł dojechać do Piły, bo dziś zaczyna próby do kolejnego filmu Patryka Vegi. Aktorka opowiadała o swojej pracy z samym reżyserem.

Wspaniale się z nim pracowało, on wie czego chce, potrafi być trudny, ale cała ekipa mu wierzy. Ludzie lubią z nim pracować. Patryk był przy aktorach, prowadził ich, ale na próbach potrafił też uważnie słuchać – mówiła Katarzyna Warnke.

Przygotowując się do tej roli dwa dni spędziła w szpitalu towarzysząc lekarzom, nawet podczas porodu pacjentki, podczas cesarskiego cięcia.

– To było trudne doświadczenie, nie mogłabym być lekarką. Ale ten film w mojej ocenie nie jest wymierzony w to środowisko, choć opowiada o bardzo niewygodnych rzeczach – mówiła aktorka.

Sam reżyser twierdzi jednak, że film uderza w środowisko lekarskie, że jest to jego najmocniejsze dzieło, a produkcja powstała na podstawie wyznań lekarek, z którymi spędził kilka miesięcy.

Rozmowę z Katarzyną Warnke prowadził dziennikarz tygodnika Polityka Janusz Wróblewski.fot. https://www.facebook.com/slaweknakoneczny/

Przeczytaj więcej o: botoks helios piła, botoks w pile, katarzyna warne w pile, Katarzyna Warnke o swojej roli w Botoksie [GALERIA], piła botoks, salon kulturalny tv asta

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • kolo

  Przecież ten film wg. tych którzy obejrzeli to jedna wielka pomyłka, żal wydać na bilet, pieniądz wyrzucony w błoto, szmira, stracony czas, wycięty z życia, wstyd polskiego kina, jaja z widza!!!!..to tylko niektóre z komentarzy!!!!!

 • Hej

  Co ona się tak trzyma pod boczki….wątroba boli?

 • bea

  szmira, szkoda pieniędzy na takie barachło

 • 123

  Fotorelacja jak z wręczenia Nobla co najmniej…. Aktoreczka przecież właściwie nieznana.