Malarstwo Krzysztofa Barcińskiego

13.09.2017|Autor: Czytelnik asta24.pl

15 września wernisaż malarstwa Krzysztofa Barcińskiego w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie.

Portrety drzew, leśne i nadrzeczne pejzaże, a nawet latające drzewa – w sumie kilkadziesiąt prac z różnych etapów twórczości – będzie można obejrzeć na wystawie obrazów Krzysztofa Barcińskiego. Otwarcie już 15 września o godz. 13.00 w sali wystaw czasowych w „Oficynie”.

Malujący od dwunastego roku życia pilski artysta tworzy w technice olejnej. Swoje prace prezentował na wielu wystawach sztuki nieprofesjonalnej. W 1991 roku brał udział w organizowanym co trzy lata przez Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Amatorskiej Leśników (OPTAL). Zdobył wówczas II nagrodę za obraz Pejzaż leśny, który również będzie można zobaczyć na gołuchowskiej ekspozycji.

Pan Krzysztof życie zawodowe związał z branżą leśną. Obecnie jest na emeryturze. Jego drugą pasją są muszle morskie, które od kilkunastu lat kolekcjonuje. Zapraszamy do kontemplacji leśnej przyrody na obrazach Krzysztofa Barcińskiego. Pierwsza w Gołuchowie monograficzna wystawa prac artysty będzie udostępniona w „Oficynie” do końca roku.

Przeczytaj więcej o: Malarstwo Krzysztofa Barcińskiego, Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.