Business Brunch o podatkach i danych osobowych

13.09.2017|Autor: Redakcja

27 września Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z parterami zaprasza przedsiębiorców do Wałcza na szkolenie w formie Business Brunchu, czyli szkolenia połączonego z degustacją lokalnej kuchni.

Tematem przewodnim spotkania będą zmiany w podatkach dochodowych CIT i PIT oraz w ochronie danych osobowych. Szkolenie ma na celu przekazanie wiedzy i wsparcie przedsiębiorców przed nadchodzącymi zmianami prawnymi, które nastąpią od 2018 roku. Partnerem merytorycznym szkolenia jest firma Deloitte, która poprowadzi dwa główne bloki tematyczne.

Oprócz podatków pokrótce zaprezentowane zostaną informacje nt. aktualnych możliwości w pozyskaniu dofinansowania w ramach funduszy UE, wsparcia w działalności proeksportowej, a także możliwości współpracy w ramach specjalnej strefy ekonomicznej, praktycznych usług i szkoleń z zakresu odnawialnych źródeł energii, automatyki, robotyki i innych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednakże wymagane jest zgłoszenie udziału do 21 września. Szczegóły na stronie internetowej słupskiej strefy ekonomicznej lub pod numerem telefonu 59 840 11 73.

fot. biznes.interia.pl

Przeczytaj więcej o: Business Brunch o podatkach i danych osobowych, firma Deloitte wałcz, szkolenia dla buznesu wałcz, szkolenie wałcz

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.