“Botoks” premierowo w Pile

05.09.2017|Autor: Redakcja

“Botoks”, nowe dzieło Patryka Vegi autora “Służb specjalnych”, “Pitbulla. Nowych porządków” i “Pitbulla. Niebezpiecznych kobiet” trafi do kin w piątek 29 września 2017 roku. W tym dniu o godz. 18:00 w kinie Helios odbędzie się Salon Kulturalny organizowany przez Telewizję Asta i Krzysztofa Meszyńskiego. Po premierowej projekcji “Botoksu” będzie okazja spotkać się z głównymi aktorami filmu: Katarzyną Warnke i Piotrem Stramowskim.

“Botoks” to autentyczne historie silnych i zdeterminowanych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Obok napięcia i sporej dawki emocji nie zabraknie tu humoru. O jego jakość zadba ekipa aktorska a wśród nich Katarzyna Warnke, która gra ginekologa Magdę oraz Piotr Stramowski, który gra metroseksualnego Michała.

Katarzyna i Piotr prywatnie od 2016 roku są małżeństwem, podczas rozmowy w trakcie Salonu Kulturalnego, którą poprowadzi Janusz Wróblewski z pewnością dowiemy się jak wspólnie pracuje się im na planie oraz o szczegółach filmu “Botoks”.

Spotkanie z aktorami rozpocznie się o godz. 20:30 a całość transmitowana będzie na antenie TV ASTA oraz na www.tvasta.pl.

Bilety do nabycia w kasie Kina Helios już wkrótce!

Mecenasem Salonu Kulturalnego jest Miasto Piła.
Honorowy Patronat: Prezydent Miasta Piły Piotr Głowski.
Sponsorzy Salonu Kulturalnego: Auto Park Zofia Szcześniak, CH Atrium Kasztanowa i ASTA-NET.
Partner strategiczny: Kino Helios.
Partnerzy: Regionalne Centrum Kultury w Pile, Apartamenty Piła, Rydwańscy, Hjort Knudsen i Sławomir Nakoneczny.

foto: Andras Szilagyi / MW Media

Przeczytaj więcej o: Botoks, Katarzyna Warnke, krzysztof meszyński, Piotr Stramowski, salon kulturalny

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • kulturalny

  W kontekście twórczości Vegi kuriozalnym jest używanie określeń “salon kulturalny” 😀

 • ABSOLWENT

  dialogi, poziom dzisiejszego artystycznego pospólstwa. AKTORZY TO BYLI W LATACH 70-80, Dzisiaj to im głupszy film bez składu i ładu tym więcej naiwnych kinomanów.

  • Szpakowski

   Racja dzisiejsi aktorzy to nie Aktorzy !!!!! Zero kultury zawodu i charyzmy….w kółko cu sami reżyserzy +ta sama obsada. …nuda

 • Gumball

  Chyba nie miałbym o czym z nimi rozmawiać …