Patrycja Markowska na pożegnanie lata w Pile

25.08.2017|Autor: Klaudia Michalska

Już dziś, w piątek na pilskiej scenie usłyszeć będzie można największe hity Patrycji Markowskiej. Na scenie, która stanie na placu Staszica zagrają gwiazdy w ramach koncertu na zakończenia lata. To jednak nie koniec atrakcji jakie czekają nas w weekend w Pile.

– Wystąpi Najlepszy Przekaz W Mieście, czyli Rudnik, który dosyć interesująco zapisał się chociażby na ostatnim festiwalu w Sopocie, gdzie było około 50 wykonawców, a jednym z bardziej wyrazistych na pewno był Najlepszy Przekaz W Mieście, czyli Rudnik. Po jego koncercie wystąpi zespół Lord. To jest zespół, który jest znany z tego, że gra muzykę zespołu Queen, czyli będzie bardzo dynamicznie i energetycznie. No i Patrycja Markowska, która zagra dla pilan nie po raz pierwszy – zaprasza Stanisław Dąbek, dyrektor RCK w Pile.

Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych w nawałnicach.

Koncert na zakończenie lata odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19.00. A w sobotę na rzece Gwdzie odbędzie się X już edycja Dętkospływu. Start o godzinie 10.00 z przystani nr 1 przy moście Łokietka. Tego samego dnia o godzinie 11.00 na pilskim osiedlu Staszyce, odbędzie się VIII Pilski Bieg Przełajowy.

Równie interesująco zapowiada się niedziela. O godzinie 12.00 na placu Zwycięstwa rozpocznie się piknik militarny. A tam wystawa sprzętu wojskowego, darmowa grochówka i wiele innych atrakcji.

fot. Jacek Poręba/ oficjalna strona Patrycji Markowskiej

Przeczytaj więcej o: darmowe koncerty piła, dętkospływ piła, Patrycja Markowska na pożegnanie lata w Pile, piknik militarny piła, pilski bieg przełajowy, plac staszica piła, rck piła, zbiórka dla poszkodowanych piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Zołza

  Nie idę, nie lubie jej. Córka żyły, drze się podarte majtki.

 • m.

  Najlepsze w tym wszystkim to “darmowa grochówka”. To jest zachęta na weekend!

 • frutus

  “Zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych w nawałnicach” – a gdyby tak zamiast wydawać pieniądze na koncert związany z pożegnaniem i tak wątpliwego lata, przekazać je w tej właśnie wartości dla poszkodowanych? I może wtedy zbiórka nie byłaby potrzebna gdzieś obok.

  • krzych

   Koncert nie został zakontraktowany wczoraj, ani tydzień temu, a zapewne jeszcze wiosną, więc nie filozofuj tutaj. Ciągle coś nie tak. Jak coś się dzieje -źle, nic się nie dzieje – jeszcze gorzej. To nie jest wokalistka z mojej bajki, ale pewnie ma w Pile jakieś grono fanów, więc pewnie ktoś na plac przyjdzie.

 • ABSOLWENT

  Odrzuca mnie jej wypowiedź z przed lat, że jak ma stres to ma zawsze sraczkę…br. A tak na marginesie Markowscy to nie moja bajka!!

 • Nuda

  Totalna nuda

 • Kinga

  Szkoda ze miasta nie stać na ” coś” lepszego niż itak zresztą któryś już raz Patrycja. Na koniec lata przydalby się jakiś Dżem może. Tego jeszcze nie było

  • krzych

   A może, zamiast koncertów, które nie cieszą się jakąś specjalną popularnością, to jedną lub dwie popularne grupy kabaretowe?!

   • piotr

    Panie Krzysztofie kabarety to mamy na sesjach rady miasta z panem Zdzierelą w roli głównej. I wystarczy , po wymianie prezydenta i radnych może będą potrzebne , jeśli samorząd miasta Piły zajmie się sprawami mieszkańców i rozwoju miasta a nie polityką chodnikową i szukaniem wszystkiego co może poróżnić mieszkańców miasta i wciągnąć ich w chodnikowe przepychanki.