Złotowianka bohaterką nowego reality-show

11.08.2017|Autor: Paweł Różycki

Złotowianka Justyna Gokiert–Skrentna wystąpi jesienią w nowym reality-show Polsatu „Wyspa przetrwania”. W programie 16 śmiałków będzie się starało przetrwać na tropikalnej wyspie.

Justyna Gokiert–Skrenta jest 40 – letnią księgową ze Złotowa. Jej pasją są biegi górskie, biegi przełajowe, maratony. Tygodniowo przebiega nawet 60 km. W ubiegłym roku ukończyła 26. Międzynarodowy Półmaraton Philipsa w Pile na 430 miejscu wśród wszystkich startujących kobiet, z czasem 2:04:24. Obecnie przygotowuje się do pierwszego startu w triathlonie. Bohaterka nowego reality-show jest mężatką i ma dwójkę dzieci.

Wraz z 15 innymi uczestnikami „Wyspy przetrwania” (podzielonych na dwa plemiona) będzie zmagać się w ekstramalnych konkurencjach na jednej z tropikalnych wysp archipelagu Fidżi. Celem jest przetrwanie na wyspie kilku tygodni, co wymaga siły, intelektu, wytrwałości i umiejętności pracy w grupie. W każdy odcinku podczas Rady Plemienia grupa wyeliminuje jednego współplemieńca. Ostatni ocalały, czyli zwycięzca, zgarnie 150 tys. złotych. Program poprowadzi znany dziennikarz radiowy Damian Michałowski.

Cały sezon „Wyspy przetrwania” będzie liczył 10 odcinków. Pierwszy już 8 września.

fot. Polsat/Wyspa przetrwania

Przeczytaj więcej o: Justyna Gokiert-Srentna, polsat, program, reality show TV, show, Wyspa przetrwania, zlotow, złotowianka

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Kolejowy Smerf

  Mmmm….mniam 😉 bardzo ładna Pani :*

  • GARGAMEL

   średnia

   • Kolejowy Smerf

    Hmmm……może i masz rację.

 • krzych

  Wyżej, odezwały się dwa orangutany, publikując swe przemyślenia użyli zamiast mózgu, męskiego prącia.