Zlikwidowali plantację narkotyków

16.07.2017|Autor: Klaudia Michalska

Niemal milion złotych, tyle była warta marihuana uprawiana przez dwóch mieszkańców gminy Trzcianka. Trzcianeccy policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich.

Na tej plantacji policjanci zabezpieczyli ponad tysiąc pięćdziesiąt krzaków konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu, zabezpieczono też ponad cztery kilogramy gotowego już suszu, gotowego narkotyku. Oprócz tego cały sprzęt, profesjonalny sprzęt do uprawy tych konopi również został przez policjantów zabezpieczony. – mówi st. asp. Wojciech Michałkiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie

Trzcianecka policja, przy współpracy z policjantami z wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji z Poznania zatrzymała dwóch mężczyzn w wieku 56 i 42 lat, którzy prowadzili na terenie prywatnej posesji w Trzciance plantację konopi indyjskich. Młodszy z zatrzymanych mężczyzn był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Mężczyźni na wniosek prokuratora rejonowego zostali osadzeni w tymczasowym areszcie. Za zarzucane im czyny grozi im po 8 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj więcej o: plantacja trzcianka, policja trzcianka, trzcianka narkotyki

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.