Rzecznik Praw Obywatelskich przyjedzie do Piły

19.05.2017|Autor: Redakcja

Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar w poniedziałek będzie gościć w Pile. Weźmie udział w otwartej konferencji na temat polityki senioralnej.

Konferencja „Lokalna polityka senioralna jako gwarancja realizacji praw osób starszych. Od dobrych praktyk do rozwiązań systemowych” rozpocznie się 22 maja o godz. 11.00 w Sali Miejskiej Inwest-Parku.

Rzecznik Praw Obywatelskich będzie mówił o modelu wsparcia osób starszych w środowisku zamieszkania. Po nim wystąpi Barbara Imiołczyk, dyrektor Centrum Projektów Społecznych Biura Rzecznika Praw na temat systemowych rozwiązań problemu opieki nad osobami niesamodzielnymi.

W konferencji zaplanowano także wystąpienia senatora Mieczysława Augustyna i kilku samorządowców. Będą m.in. Krzysztof Poszwa burmistrz Wągrowca i Adam Pulit burmistrz Złotowa.

Spotkanie zakończy dyskusja o przestrzeganiu praw obywatelskich w Polsce w szczególności praw osób starszych i niepełnosprawnych. Wstęp wolny.

fot. rpo.gov.pl

Przeczytaj więcej o: adam bodnar piła, inwest park piła, rzecznik praw obywatelskich piła, Rzecznik Praw Obywatelskich przyjedzie do Piły, senator augustyn piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Buli

  Augustyn z PO, Poszwa z PO, Pulit z PO. Obiektywnie i na temat.

  • Xxx

   Pulit z PO!? Pierwsze słyszę…

 • witcher

  PO=PiS !

 • r..

  PO-wski kundel