Wielka Pętla Wielkopolski otwarta

17.05.2017|Autor: Redakcja

W miniony weekend otwarto sezon wodny na Wielkiej Pętli Wielkopolski na pilskiej Wyspie.

Sezon wodniacki zainaugurowała VII Pilska Masa Kajakowa. Odbyły się V Regaty Smoczych Łodzi o Puchar Prezydenta Miasta Piły, była też przeprawa survivalowa przez Gwdę oraz zajęcia z żeglarskiego ABC nad Zalewem Koszyckim.

Przeczytaj więcej o: piła gwda, piła kajaki, piła wodniacy, piła wyspa, piła zalew koszycki, prezydent Piły, Wielka Pętla Wielkopolski otwarta

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • 123

  Wszystko ładnie pięknie ale proszę o wskazanie GDZIE była zamieszczona zapowiedz tych imprez? Oczywiscie – Lider Informacji nie zajmuje się takimi sprawami. On tylko zamieszcza notki po zakończonych wydarzeniach….Czy to jest jednak sensowne? Pytam się wiec gdzie opublikowana była informacja o “przeprawie survivalowej” o której mowa w materialne?

  • hahaha

   Niestety dla asta24, w pełni się zgadzam. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy dowiadywałem się o czymś po fakcie. Zapowiedzi natomiast to można zliczyć na palcach jednej reki. Przy czym nie wiem na ile jest to wina samek redakcji, a na ile organizatorów tychże imprez. W tym miejscu zapytam. Czy ktoś wie o jakis miejscu w sieci, gdzie byłaby zbiorcza informacja na temat wszystkich (marzyciel :)) zbliżających się uimprez w Pile i regionie ? Od asta24 niestety się tego nie dowiemy.

   • Wystarczy czytać

    Zapowiedź tych imprez była zamieszczona na FB asta24 i tu: Zapowiedź tych imprez była zamieszczona na FB asta24 i tu: https://www.asta24.pl/2017/05/13/otwarcie-sezonu-wodnego-wielkiej-petli-wielkopolski/

    • hahaha

     Konta na Fejsszicie nie posiadam, bo nie jara mnie obnażanie się przed całym internetem, natomiast na stronie rzeczywiście było info odnośnie tego wydarzenia, przyznaję rację. Ale to niestety wyjątek.

     • 123

      A ja nie przyznaję racji! Informacja na asta24 pojawiła się w sobotę 13 maja a więc w dniu kiedy imprezy były zaplanowane. Nie wiem o której godzinie zamieszczono tę notkę ale – prosze wybaczyć – jeśli chce się coś zaplanować na weekend to trzeba o tym wiedzieć wcześniej.
      Poza tym nie ma obowiązku posiadania FB a nawet gdy ktoś go ma to niekoniecznie czyta profil Asta24. Krótko mówiąc – do bani z takim Liderem.

   • 123

    Być może to jest pomysł na biznes. Sam znam gminę wiejską w Polsce w której działa komórka organizacyjna do obowiązków której nalezy zbieranie wszelkich informacji o wydarzeniach, przedsięwzięciach odbywających sie na terenie gminy. Oni to potem zamieszczają na miejscowym portalu i po fakcie zamieszczają notkę i zdjęcia że się odbyło. To ogromna praca ale efekt jest rewelacyjny. Może by i u nas cos takiego?

  • Wystarczy czytać

   Zapowiedź tych imprez była zamieszczona na FB asta24 i tu: https://www.asta24.pl/2017/05/13/otwarcie-sezonu-wodnego-wielkiej-petli-wielkopolski/

 • ja

  Nie, żebym się czepiał organizatorów, bo imprezy były fajne i potrzebne ale ten, kto przekazał informację do publikacji może wyjaśni co ma Piła do Wielkiej Pętli Wielkopolski, aby otwierać sezon na tejże? Dla przypomnienia: WPW liczy sobie 688 km, biegnie przez 3 województwa (i 3 miasta wojewódzkie) a z Piły do WPW najbliżej 10 km do Ujścia (wodą ponad 20 km). Na całym odcinku biegnącym przez powiat pilski nie ma nawet żadnej porządnej mariny. No, ale otwarcie sezonu na Gwdzie i Zalewie Koszyckim jest widocznie za mało “dostojne” dla ambitnych władz miasta. Proponuję przyszłej zimy otworzyć w Pile sezon narciarski w Tatrach a latem plaże nad Bałtykiem. A co tam – w Hurghadzie. W końcu możemy tam polecieć samolotem z pilskiego lotniska. No a fotooprawa tej notki to mistrzostwo świata: zdjęcia sprzed ilu lat? trzech, czterech? Przecież tam widać starą fontannę, której rozbiórka kosztowała chyba z milin złotych, więc niektórzy pilanie będą ją długo pamiętali.