Biegł za rowerzystką z nożem i groził jej śmiercią

17.05.2017|Autor: Redakcja

Chodziescy policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził kobiecie nożem. Mężczyzna biegł za rowerzystką z nożem i groził jej śmiercią.

Zdarzenie miało miejsce w sobotnie popołudnie w Chodzieży. W rejonie ulicy Buszczaka 37-letni mężczyzna szedł w towarzystwie 37-letniej kobiety chodnikiem, po którym z przeciwnego kierunku, rowerem poruszała się kobieta. W momencie, w którym osoby się wymijały, mężczyzna uderzył w głowę rowerzystkę, która następnie zatrzymała się i zwróciła mu uwagę.

– To spowodowało, że 37-latek stał się bardzo agresywny, wyjął z kieszeni nóż i grożąc kobiecie pozbawieniem życia, zaczął biec w jej kierunku. Wystraszona rowerzystka zaczęła uciekać – czytamy na stronie internetowej chodzieskiej policji.

Świadkowie powiadomili policję. Mundurowi obezwładnili napastnika. Agresywny 37-latek został zatrzymany. Był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zabezpieczyli również nóż, którym mężczyzna groził rowerzystce.

fot. KPP Chodzież

Przeczytaj więcej o: Biegł za rowerzystką z nożem i groził jej śmiercią, kpp chodzież, policja chodzież

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.