Nowy komendant policji w Pile. Funkcjonariusz i artysta

19.04.2017|Autor: Redakcja

Młodszy inspektor Sebastian Cichocki z Poznania zostanie nowym komendantem policji w Pile. Pracuje w służbie mundurowej 26 lata. W komendzie wojewódzkiej był naczelnikiem wydziału ds. Odzyskiwania Mienia.

Nowy komendant powiatowy interesuje się sztuką, był choćby kierownikiem Grupy Fotograficznej w Stowarzyszeniu Twórców i Sympatyków Kultury przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Z grupą pasjonatów współtworzył „Galerię na Strychu” w Poznaniu, w której prezentowano wystawy prac artystów-policjantów i artystów spoza resortu.

– W dorobku artystycznym Sebastiana Cichockiego znajdują się 4 indywidualne wystawy fotograficzne „Mój świat daleki i bliski” (2005), „Weneckie impresje” (2006), „Polska droga ku tolerancji” (2010), „Historia pewnego protestu…” (2013) oraz udział w kilkunastu wystawach zbiorowych eksponowanych m. in. na Międzynarodowych Targach Poznańskich, Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim i Urzędzie Miejskim w Poznaniu, Pałacu Działyńskich i Salonie Poznania oraz innych miejscach wystawienniczych w Poznaniu, Sapowicach, Sierakowie, Środzie Wlkp., Olsztynie, Wągrowcu i Katowicach
– pisze o nim Dariusz Król, na stronie internetowej wielkopolskiej policji.


fot. Sebastian Cichocki

Przeczytaj więcej o: komendant policji w pile, kpp piła, policja w pile, sebastian cichocki

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • 123

  no i po co było pisać wczoraj że komendantem zostanie Pani Komendant ze Złotowa?

  • Stefan Majewski

   komendantem Szkoły Policji!!! doczytaj do cholery

 • 123
  • sfobodny

   Nie pogrążaj się…. Tam również jest napisane, że komendantem Szkoły Policji!

 • Leo

  Ale wzruszyłem się tą wiadomością,wręcz się popłakałem,takich artystów było wielu .