Była komendant policji wraca do Piły

17.04.2017|Autor: Redakcja

Inspektor Beata Różniak-Krzeszewska, obecnie Komendant Powiatowy Policji w Złotowie wróci do Piły. Funkcjonariuszka wcześniej pełniła także funkcję komendanta w Pile.

To już oficjalna informacja: insp. Beata Różniak-Krzeszewska ma objąć stanowisko Komendanta Szkoły Policji w Pile. Uroczystość wprowadzenia jej do szkoły zaplanowano w środę, w południe. Uczestniczyć w niej będzie Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk oraz sekretarz stanu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji minister Jarosław Zieliński.

W środę poznamy też nazwisko nowego Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Komendant główny dokona nie tylko wprowadzenia Komendanta Szkoły Policji w Pile, ale też nowo mianowanych komendantów i zastępców komendantów powiatowych policji garnizonu wielkopolskiego.

Przypomnijmy: 13 kwietnia mł.insp. Piotr Skrzypkowiak decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu został odwołany ze stanowiska. Został skierowany do pracy w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Przeczytaj więcej o: beata różniak krzeszewska, Była komendant policji wraca do Piły, komendant powiatowy policji w pile, komendant szkoły policji w pile, kpp piła, piotr skrzypkowiak, policja piła, szkoął policji w pile

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • kajos

  Szymczyk to ten ktory za mruganie swiatlami karze podwladnym karac ?
  teraz nie wiadomo kogo sluchac
  czy ministra czy komendanta

  • czytelnik

   Ani jednego ani drugiego. Trzeba stosować się do odpowiednich przepisów ruchu drogowego a tam jest wyraźnie napisane. Miłej lektury.

 • Poza

  Trzymajcie się ekipo z SP… ;)))

 • emeryt

  Idzie nowe. Kobieta komendantem SP to wydarzenie historyczne.