Minister Szyszko nie zataił prawdy o stodole

20.03.2017|Autor: AK

Jan Szyszko minister środowiska nie zostanie ukarany za zaniżenie wartości swojej daczy w Tucznie. Prokuratura nie wszczęła postępowania w sprawie oświadczenia majątkowego ministra – donosi Super Ekspres.

Minister środowiska w oświadczeniu majątkowym oszacował wartość swojej stodoły w Tucznie, w zachodniopomorskim na 17 tys. zł. Jednak zdaniem agentów nieruchomości, nie jest to stodoła, a zabytkowa dacza o wartości co najmniej pół miliona złotych.

Prokuratura nie wszczęła postępowania w tej sprawie, twierdząc, że “wpisanie wartości w sposób intuicyjny nie może być poczytane jako istotna nieprawidłowość” – czytamy w Super Ekspresie.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie sprawdzała, czy minister zataił prawdę. Śledczy odmówili jednak wszczęcia postępowania, bo nie dopatrzyli się znamion czynu zabronionego.

Przeczytaj więcej o: jan szyszko tuczno, stodoła jana szyszki, tuczno stodoła ministra

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • hahaha

  Też mi zdziwienie. To jedna wielka klika jest przecież, nic nie zmieniło się w tym temacie w porównaniu do poprzednich rządów – a tak krytykowali poprzedników, sami za świętych i prawych uchodzili, a tymczasem powyższy przypadek pokazuje jak jest. Nowaka do dzisiaj za zegarek ścigają, a ten tu luksusową stodołę za 17 tysięcy ma i wszystko w porządku jest – trzeba być analfabetą, żeby nie dostrzegać problemu.

 • henryk

  To dobrze ze inwestuje w tym biednym mieście ma wsparcie u naczelnego w Toruniu w pełni go popieram że wybrał Tuczno.

 • Marian Mamrot

  chętnie odkupię po tej cenie

  • krzych

   To ja przebijam i dam dwa razy tyle!

   • czytelnik

    ha!ha!ha! pas.