Trwa Krajna Adventure Race 2017

18.03.2017|Autor: Michalina Pieczyńska

Biegiem, na rowerze, kajakiem lub na rolkach, ale także po raz pierwszy spacerowo – to wszystkie sposoby pokonywania trasy podczas Krajna Adventure Race 2017. A trasa do pokonania nie byle jaka – w myśl zasady “dla każdego coś dobrego”, można było wybrać trasę około 160 km, ok. 90 km oraz typowo rowerowa liczącą około 50 km. Trasa rodzinna będąca tegorocznym novum została tak skonstruowana, żeby mogły pokonać ją zarówno rodziny z małymi dziećmi, jak i osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Wyzwań na trasie cała masa, podstawowe to znaleźć kolejny punkt kontrolny, w którym należy odbić kartę, ale jak przystało na prawdziwe zawody na orientację, na zawodników czekają także zadania niespodzianki. Na linii startu stanęło około 300 osób. Zawodnicy na pokonanie najdłuższej trasy mają dobę.

Przeczytaj więcej o: krajna adventure race 2017

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • O!

    Gdyby nie przedostatnie zdanie, to nawet nie wiadomo by było czy artykuł dotyczy wydarzenia, które się odbyło, czy dopiero będzie miało miejsce…

    Brak także podstawowych informacji – gdzie? kiedy? kto jest organizatorem? w jaki sposób można było się zgłosić? czy impreza jest cykliczna? czy start jest odpłatny?

    Przydałyby się jakieś podstawowe informacje o wydarzeniu.