Narkotykowe żniwa

18.03.2017|Autor: Klaudia Michalska

Kryminalni z Trzcianki i Wałcza zatrzymali dilerów narkotyków. Łącznie zabezpieczono prawie 2 kilogramy amfetaminy i kilogram marihuany. Zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci kryminalni z Trzcianki dokonali zatrzymania mężczyzny, który w miejscu swojego zamieszkania posiadał około pół kilograma marihuany. Na wniosek prokuratora rejonowego w Trzciance, Sąd Rejonowy w Trzciance zastosował w stosunku do mężczyzny tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. Kolejne czynności w tej sprawie, dokonane przeszukania doprowadziły do ujawnienia innych środków odurzających – mówi kom. Marcin Stawny, komendant Komisariatu Policji w Trzciance.

W mieszkaniu dwóch kobiet znaleziono niemal 1,5 kilograma amfetaminy o łącznej wartości około 60 tysięcy złotych. Kobiety zostały objęte dozorem policyjnym. Do podobnego zatrzymania doszło w Wałczu, gdzie policjanci zatrzymali 19-latka, gdy wrzucał paczkę do skrzynki na reklamy. W opakowaniu po pyzach z mięsem było ponad 886 gramów amfetaminy. Mężczyzna trafił do aresztu na trzy miesiące.

Przeczytaj więcej o: amfetamina trzcianka, narkotyki wałcz, pyzyz z amfetaminą wałcz, zatrzymanie dilera trzcianka

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.