Niemal kilogram amfetaminy w pyzach z mięsem

17.03.2017|Autor: Redakcja

Policjanci z Wałcza zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie blisko kilogram narkotyków. Można z nich wytworzyć ponad 1700 porcji handlowych. Postanowieniem sądu wałczanin trafił na trzy miesiące do aresztu.

Policjanci z wydziału kryminalnego, przed jednym z osiedlowych bloków w Wałczu zauważyli jak młody mężczyzna, widząc idących w jego kierunku funkcjonariuszy, odrzuca foliowe opakowanie do skrzynki na reklamy.

Gdy podeszli do mężczyzny bliżej, zauważyli w skrzynce, między gazetami opakowanie z pyzami mięsnymi. Jak się okazało, zamiast klusek, w opakowaniu foliowym, znajdowały się narkotyki. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 886 gramów amfetaminy – relacjonuje mł.asp. Beata Budzyń, rzecznik wałeckiej policji.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 19-latek przyznał się do posiadania narkotyków. Sędzia Sądu Rejonowego w Wałczu zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Przeczytaj więcej o: amfetamina w pyzach z mięsem, amfetamina wałcz, beata budzń, KPP Wałcz, narkotyki wałcz, policja wałcz

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Franek Dollas

  Do łagrów na 25 lat z trucicielem i zabójcą.

  • Kolejowy Smerf

   Bez przesady… gdyby nie było popytu, to by nie było sprzedaży. Ludzie na własne życzenie biorą i tyle.

 • Drk

  Dopóki nie będzie za handel narkotykami kary śmierci jak np w Chinach to nic się nie zmieni. Aha sorki… my jesteśmy w Europie, w Unii… humanitaryzm nade wszystko…. to, że ktoś spowodował pośrednio czy bezpośrednio śmierć kilku bezmózgów biorących to świństwo to przecież nic, on nie chciał, a może musiał bo nie miał z czego żyć…. Pierdzielenie! Kraj będzie silny gdy silną ręką rozprawi się ze wszystkimi, którzy na cierpieniu innych chcą zbić majątek. W… chyba Indonezji lub w tych okolicach prezydent tamtego kraju ogłosił, że ułaskawi każdego, kto zabije dilera narkotyków…. Gość z jajami! Niestety w Europie to nie przejdzie. Czym u nas ryzykuje młody, nienotowany człowiek handlujący śmiercią? Tu z tego miejsca oświadczam, że każdy, kto podsunie to świństwo mojej córce umrze. Choćbym do końca życia siedział…. to zatłukę bez litości…