Skonsultuj zmiany terenów poprzemysłowych

18.01.2017|Autor: Artur Maras

Tereny poprzemysłowe przy ul. Krzywej i ul. Długosza w Pile czeka rewitalizacja. Urząd Miasta ogłosił konsultacje społeczne w tej sprawie. To mieszkańcy mają zdecydować w jakim kierunku powinny iść zmiany w tym rejonie miasta.

Chcielibyśmy żeby nie tylko ci, którzy tam funkcjonują, ale również potencjalni przyszli właściciele nieruchomości, czy firm wypowiedzieli się jak najszerzej na ten temat, nawet co do najdrobniejszych elementów – tłumaczy Piotr Głowski, prezydent Piły.

Szczegóły dostępne są TU

24 stycznia o godz. 13 w Urzędzie Miasta odbędzie się w tej sprawie także spotkanie projektantów z przedsiębiorcami i mieszkańcami. Wstęp na to spotkanie jest wolny. Konsultacje potrwają do 10 lutego. Opinie można zgłaszać osobiście lub mailowo.

Na konferencji zapowiedziano także przetarg na sprzedaż 9 działek dla małych i średnich przedsiębiorców przy ul. Krzywej. Tereny te przeznaczone są do zabudowy usługowo-produkcyjnej, składów i magazynów. Przetarg odbędzie się w maju.

Przeczytaj więcej o: pila, piła działki inwestycyjne, piła inwestycje, piła praca, piotr glowski, prezydent Piły, strefa, strefa poprzemysłowa piła, Urząd Miasta w Pile

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • 123

    Czy w konsultacjach bierze udział pani która mobbinguje swoich pracowników? Nie – dziekuje!