Rewitalizacja Złotowa do konsultacji

11.01.2017|Autor: Michalina Pieczyńska

Zagospodarowanie terenu, remont, czy inicjatywa społeczna – tak w największym skrócie można opisać zakres tematyczny projektów, które można zgłaszać w ramach przygotowania programu rewitalizacji Złotowa.

Burmistrz nie ukrywa, że liczy na pomysłowość złotowian. – Przede wszystkim zgłaszać problemy, które dotyczą mojej okolicy, mojej ulicy, mieszkania, otoczenia, dzielnicy. To jest najważniejsze, żeby zebrać i znaleźć takie rozwiązania, aby przystąpić do właściwych konkursów. Między innymi będzie to stan powietrza oraz rozbudowa sieci ciepła miejskiego – tłumaczy Adam Pulit, burmistrz Złotowa.

Jednak cały czas można zgłaszać swoje spostrzeżenia, potrzeby i pomysły na to jak poprawić jakość życia i wygląd starej części miasta. Przez rewitalizację rozumie się bowiem nie tylko inwestycje w remonty starych kamienic, ale także inicjatywy rozwiązujące problemy społeczne. Sporządzenie dokumentu, jakim jest program rewitalizacji miasta Złotowa pozwoli na ubieganie się o przyznanie środków unijnych na przeprowadzenie zmian w tym programie zawartych. Zgłoszenia w formie wypełnionego formularza pobranego ze strony Urzędu Miasta, należy składać w jego siedzibie.

Przeczytaj więcej o: adam pulit, burmistrz złotowa, rewitalizacja złotowa, złotów inwestycje, złotów miasto, złotów rewitalizacja

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.