Z hotelu do sądu. Przeprowadzka PUP

11.01.2017|Autor: Klaudia Michalska

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie będzie miał nową siedzibę. Urząd ze starego zniszczonego bloku na obrzeżach miasta przeniesie się do budynku po byłym sądzie.

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie znajduje się przy ulicy Przemysłowej, na obrzeżach miasta. Na tę odległość narzekają klienci urzędu. Ma się to jednak zmienić.

Nowa siedziba Powiatowego Urzędu Pracy powstanie w budynku po byłym sądzie przy ulicy Orłowskiego. Budynek jest o wiele większy i można go bez problemu przystosować do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Stan techniczny obecnego budynku jest tak dalece niezadowalający, że podjęliśmy decyzję o przeniesieniu urzędu do budynku po byłym sądzie. Mamy także akceptację samorządu miasta Czarnkowa, który przekaże nam ten budynek w użytek na 25 lat – tłumaczy Tadeusz Teterus, starosta czarnkowsko-trzcianecki.

Trwa już przygotowywanie dokumentacji związanej z przejęciem oraz dostosowaniem wnętrza do potrzeb Powiatowego Urzędu Pracy.

Przeczytaj więcej o: bezrobotni czarnków, praca czarnków, pup czarnków, starosta czarnkowski, starosta czarnkowsko-trzcianecki, starosta trzcianecki, tadeusz teterus

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.