Parking przy starostwie do przebudowy

28.12.2016|Autor: Paweł Różycki

Parking przy Starostwie Powiatowym w Pile doczeka się remontu. Zostanie m.in. wykonana nowa nawierzchnia z kostki brukowej. Wykonawca ma czas do 15 maja 2017 roku. Koszt przebudowy to blisko 180.000 złotych.

Powiat Pilski ogłosił przetarg na remont parkingu przy budynku głównym Starostwa Powiatowego w Pile. Zwycięzcą okazała się firma ze Złotowa, która ma zadanie wykonać m.in.: przyłącza kanalizacji deszczowej, nawierzchnię parkingu i dojazdu do drogi krajowej z szarej kostki brukowej, nawierzchnię parkingu zlokalizowanego najbliżej wejścia do budynku z kostki granitowej, nawierzchnię dojścia do budynku z kolorowej kostki brukowej oraz prace związane z terenem zielonym przy budynku.

Wykonawca ma czas na zrealizowanie wszystkich przewidzianych prac do 15 maja 2017 roku. Z pewnością podczas trwania robót należy liczyć się z utrudnieniami w parkowaniu przy budynku starostwa. Całkowity koszt realizacji remontu to 178.880 złotych.

Przeczytaj więcej o: parking, powiat pilski, przebudowa, przetarg, remont, starostwo powiatowe w pile

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • qwert

  faktycznie nie ma pilniejszej potrzeby niż parking przed starostwem ……
  parking jest zajechany po prostu wstyd było na to patrzeć
  może jeszcze rondo z fontanną na parkingu ?
  a przepraszam zapomniałem – fontanna to nie ten obóz polityczny

  • ja

   tak poważnie to ten parking niech zrobią ale na większy bo zaparkować tam aby załatwić kilka spraw w urzędzie to jest problem a muszę to robię kilka razy w tygodniu. a może to ja mam pecha i zawsze wszystkie miejsca zajęte….

   • mechanik

    Nie zauważyłeś że jest to parking, na którym parkują pracownicy starostwa i dlatego nie ma tam miejsca? Urzędasy robią sobie dobrze i jeszcze się tym chwalą się w mediach

 • Pilanin

  Ja bym poszedł dalej!. Przebudowałbym cały aktualny Zarząd Powiatu 😉

 • Fan animals

  A czy będzie wygospodarowany wybieg dla kota? PS. I dlaczego nie było jego świątecznej sesji fotograficznej? A może już wyzionął ducha biedaczysko?

  • heheheh

   Jest dobrze pilnowany, aby nie ruszył się nawet o krok ze Starostwa. Ostatnio wzywali nawet straż pożarną, aby wybić mi z głowy chęć wyjścia na spacer. A podobno tylko w schronisku źle traktują zwierzęta..

 • soczi

  czy będą parkometry jak pod UM ???