Borys Budka w Pile

02.12.2016|Autor: Artur Maras

Poseł Borys Budka był gościem Klubu Obywatelskiego Platformy Obywatelskiej. Były minister sprawiedliwości w rządzie PO rozmawiał na temat Trybunału Konstytucyjnego. Nie omieszkał także podsumować roku rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Wszystkie wskaźniki ekonomiczne lecą na łeb na szyję. Zwolnienie wzrostu Produktu Krajowego Brutto w czwartym kwartale jest bardzo duże a spadek inwestycji największy od trzech lat. Wyparowało z giełdy dziewięćdziesiąt miliardów złotych, tylko dlatego, że rządzą nami nieudacznicy, więc trzeba rzeczy nazywać po imieniu. Jeszcze nikt nigdy w tak krótkim czasie nie zniszczył tak wiele w dobrze rozwijającym się kraju – mówi Borys Budka

Platforma Obywatelska w kwietniu zainaugurowała spotkania Pilskiego Klubu Obywatelskiego. Gośćmy byli już Bartosz Arłukowicz, Zbigniew Pawłowicz czy Leszek Wojtasiak. Tym razem w Pile pojawił się Borys Budka, były minister sprawiedliwości, a od 2016 roku wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej. Poseł skomentował spór jaki toczy się wokół Trybunału Konstytucyjnego, a proponowaną przez PiS ustawę ws. statusu sędziów nazwał jedną wielką mistyfikacją.

Przeczytaj więcej o: borys budka, Borys Budka w Pile, pila borys budka spotkanie, pila spotkanie udka

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • pilam

  Agencja Standard & Poor’s utrzymała dziś rating Polski na niezmienionym poziomie oraz podniosła perspektywę. To tak a propos twierdzenia pana Budki, że “wszystkie wskaźniki ekonomiczne lecą na łeb na szyję.”
  Bez komentarza…

  • AntyPO

   ciiiii…bo ludzie sie dowiedzą

 • prawnik

  najwyższa pora aby ten portal przestał być tubą propagandową partii, która utraciła władzę (i już jej nigdy nie odzyska). Zajmijcie się wydarzeniami LOKALNYMI, a nie polityką.
  Jedynym dokonaniem tego cwaniaczka Budki było podniesienie sobie i kolegom z korporacji do której sam należy stawek radcowskich o 100% w ostatnim dniu urzędowania…. to wyraźnie pokazuje jak “troszczy się” o resztę społeczeństwa….

  • hahaha

   zgoda pod warunkiem, iż w równym stopniu dotyczyć to będzie również sekcji komentarzy, gdzie od pewnego czasu 80 procent postów to wpisy “jeźdźców propagandy” obecnie rządzących.

   • pilam

    co ci się nie podoba w moim komentarzu?! gdzie widzisz propagandę? to Budka sieje propagandę

  • Leo

   Jak czytam twój komentarz to widzę przykład czegoś gorszego niż
   intelektualna próżnia, przy niej “głupota” jest
   pieszczotą i nadzieją na lepszy poranek…

   • ja

    Oj ty pieszczochu!!

 • pola

  Najlepsze-to towarzystwo na sali.Sami swoi,,,

 • lol

  tam zamiast asty to TVN bez przerwy nadaje.

 • chloniak

  A czy szanowni pilanie wiedzą że Pan Budka na odchodne z Ministerstwa Sprawiedliwości podniósł wszystkie minimalne opłaty adwokackie i radcowskie o 100%. By żyło się lepiej …..
  ps. Dlatego adwokatura na baczność witała Rzeplińskiego i tak bardzo “popiera” zmiany.

 • ja

  Gdzieś wyczytałem, że była taka frekwencja, że trzeba było donosić krzesła. Faktycznie, jak przygotowano 20 krzeseł, to się nie dziwię. Ja naliczyłem ok 30 osób, z czego 90% to etatowi samorządowcy PO, funkcyjni radni PO i beneficjenci synekur – PO-wscy nieudacznicy. Niektórzy w podwójnej roli. Jak na 100 tys. powiat (nie licząc ościennych) to frekwencja zaje…sta.

  • Marian

   Nie przesadzaj było około 40

 • JAREK

  jezeli tak ma wylądać Klub Obywatalski, że były radny powiatowy PO zostaje kierownikiem w MPK Piła a były starosta z ramienia PO zostaje dobrze płatnym dyrektorem w WORD to JA BARDZO DZIĘKUJĘ PAŃSTWU ZA UWAGĘ !!!

 • 123

  Faktycznie na sali sami swoi. czy gdzieś w mieście była dostępna informacja ze miasto ma odwiedzić poseł? Dlaczego Asta znów informuje o fakcie po czasie? Czy to było zamknięte spotkanie?

 • awa

  90 milardów z giełdy powiadasz – to ja ci powiem – zacytuje goscia słynnego aktora https://www.youtube.com/watch?v=paKmPiUJfE4 – to wy PO okradliscie moje pieniadze z OFE – kłamco – ktore były na giełdzie