.Nowoczesna ze swoim biurem w Pile

28.11.2016|Autor: Artur Maras

Partia .Nowoczesna od dzisiaj ma swoje biuro poselskie także w Pile. Choć posłanka Joanna Szmidt oraz poseł Marek Ruciński zostali wybrani do Sejmu z okręgu poznańskiego to chcą docierać do jak największej grupy wyborców – stąd jak tłumaczą – biuro przy Al. Wojska Polskiego w Pile.

Biuro jest wspólne, moje oraz posła Marka Rucińskiego. Tak samo funkcjonujemy w Poznaniu. To się sprawdza bo ze względu na nasze kompetencje czy wymiar czasowy możemy się zaangażować lokalnie. Uważam, że im więcej posłów .Nowoczesnej w terenie tym większa możliwość poznania realnych problemów mieszkańców mówi Joanna Szmidt, poseł na Sejm RP

 

Posłanka Joanna Szmidt oraz poseł Marek Ruciński dostali się do Sejmu z okręgu wyborczego nr 39 czyli okręgu poznańskiego, mimo to posłowie chcą rozszerzać swoją działalność i docierać do jak najszerszego elektoratu. Stąd decyzja o otwarciu biura poselskiego w Pile. Te znajduje się przy Al. Wojska Polskiego 24 na pierwszym piętrze. Na początek ma być czynne w każdy czwartek w godz. 17.30-18.30 oraz w poniedziałki po wcześniejszym mailowym umówieniu się z posłami.

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • Rysiu z Klanu

  Ci to dotrzymują słowa: “W silniejszym zaznaczeniu swojej obecności w Pile ugrupowaniu Ryszarda Petru ma pomóc otwarcie biura poselskiego. – Na początku lutego otworzymy w Pile biuro posłanki Joanny Schmidt i posła Marka Rucińskiego z Poznania. Przez działalność poselską będziemy starali się aktywnie działać w regionie pilskim – mówi Bartosz Adaszewski- wypowiedź ze stycznia. Nowoczesna? Nie dziękuję wolę sprawdzonych ludzi PO.

  • pilanin

   “wolę sprawdzonych ludzi PO” – mistrzowska ironia 🙂

 • simba

  długo się nie pobawią 🙂 NIE DLA PLATFORMY I .NOWOCZESNEJ!

  • eda

   tak jest !

 • eda

  Kto za te gówniane POmysły będzie płacił !?

 • 123

  W praktyce godzina dyżurowania w tygodniu. Godzina! To jakaś kpina.

  • Niezadowolony

   Uważam, że to o godzinę za długo.