Pilskie Targi Pracy już w piątek

31.03.2016|Autor: AK

Ruszają Targi Pracy w Pile. W piątek 1 kwietnia – targi edukacyjne, a w sobotę targi pracy i kariery.

Szukasz pracy? A może chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? Masz hobby, ale nie wiesz jak na nim zarabiać? Zainwestuj w siebie i przyjdź na targi. Podczas tej edycji targów zaprezentowana zostanie oferta dla osób zainteresowanych podjęciem pracy, rozwojem swojej kariery zawodowej, a także dla absolwentów, którzy dopiero wstępują na rynek pracy.

Subregionalne Targi Pracy odbędą się w Inwest-Parku. Piątek od godz. 10.00 do 14.00 poświęcony będzie młodzieży. Natomiast sobota będzie dniem dla pracowników i pracodawców. Targi w sobotę potrwają od 10.00 do 13.00.

Będzie tam też stoisko spółek Asta. Spółki, które aktualnie poszukują pracowników, będą dodatkowo reprezentowane przez swoich przedstawicieli. – Jeśli znacie osoby, które poszukują pracy i są zainteresowane pracą w Grupie ASTA, możecie przekazać, że targi pracy są świetną okazją do tego, żeby zapoznać się z ofertami firmy, zapytać o wszystkie nurtujące kwestie i zostawić swoje CV. Wszystkie aktualne oferty pracy dostępne są w zakładkach “Kariera” na stronach spółek – przekonuje Ewa Kołodziejczyk, specjalista ds. HR w Asta Group.

Grupa Asta przygotowała wiele propozycji, a wśród nich konkurs, w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na koncert finałowy akcji Graj o Teledysk organizowanej przez TV ASTA –

Najbliższe Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery to także warsztaty dla młodzieży, spotkania z praktykami biznesu, bogata oferta studiów wyższych oraz podyplomowych, a także wystawa przygotowana przez Centrum Nauki Kopernik.

Przeczytaj więcej o: asta group, asta24, bezrobocie piła, informacje piła, nauka piła, praca piła, subregionalne targi piła, szkoły piła, targi pracy piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.