Pierwsza porażka Żółwi, ale co to był za mecz!

01.12.2014   Autor: Redakcja
---

Żółwie Piła rozegrały pasjonujący mecz z PTH Poznań. Zacięte i wyrównane spotkanie, które rozstrzygnęło się w dogrywce, na korzyść poznaniaków.

Niepisaną regułą w meczach rozgrywanych przez pilskie Żółwie jest już, że pierwszą bramkę strzela przeciwnik. Tak było i tym razem. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 1:2 dla poznaniaków.

Druga część spotkania przyniosła wynik 2:1 dla Żółwi i doprowadziła do remisu 3:3 w całym meczu.

W trzeciej tercji przy stanie 1:1 pilski zespół znalazł się w podwójnym osłabieniu. Poznaniacy wykorzystali tę szansę, strzelając dwie bramki w ciągu 30 sekund. Pomimo trudnej sytuacji pojedynek zakończył się remisem 6:6, a o wygranej w meczu zadecydowała złota bramka w dogrywce.

Pomimo porażki Żółwie Piła nadal są liderem tabeli.

PTH Poznań - TMH Żółwie Piła 7:6 (2:1, 1:2, 3:3, 1:0 w dogrywce - złota bramka).

Przeczytaj więcej o: hokej piła, żółwie piła,