Już pięciu kandydatów na prezydenta Piły

12.10.2014|Autor: Redakcja

Niespodzianka przed wyborami samorządowymi. Pojawił się piąty kandydat na prezydenta Piły. To 28-letni Błażej Łukasz Parda. Niezależny kandydat zarejestrował już swój komitet wyborczy.

Parda jest liderem Komitetu Wyborczego Wyborców Błażeja Łukasza Pardy „Tak dla Jadwiżyna”. 28-latek wystawił kandydatów do Rady Miasta z 14 pilskich okręgów.

Błażej Parda jest magistrem ekonomii, absolwentem pilskiej PWSZ i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zajmuje się nagrywaniem reklam, które pojawiają się na antenach ogólnopolskich stacji radiowych i telewizyjnych; jest lektorem i właścicielem studia nagrań.

W swoim programie wyborczym Parda mówi m.in. o likwidacji straży miejskiej, niższych podatkach, szerszej promocji Piły w Polsce czy też nowoczesnych przychodniach lekarskich. Stawia również na bezpieczeństwo, które zwiększyć chce m.in. poprzez zapewnienie lepszej jakości dróg, zmianie skrzyżowań na ronda, czy wycinaniu drzew przy drogach.

16 listopada pilanie będą wybierać m.in. prezydenta Piły spośród pięciu kandydatów. O urząd ten ubiegają się obecnie: Piotr Głowski (PO), Marcin Porzucek (PiS), Jan Lus (KWW Lewica Razem), Włodzimierz Lewiński (KWW Praca dla wszystkich mieszkańców Piły) i Błażej Parda (KWW Tak dla Jadwiżyna).

Kandydatów na prezydenta Piły rejestrować można do 17 października. Niewykluczone więc, że w wyborczej grze pojawi się jeszcze jakieś nazwisko.

Fot. www.parda.pila.pl

Przeczytaj więcej o: błażej parda, kandydaci na prezydenta piła, prezydent Piły, wybory prezydenta piły, wybory samorządowe 2014

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • De EN

  Zlikwidować straż miejską to jestem na tak 😉

 • loczek

  Pchają się świnie do koryta

 • Lolek

  Bardzo lubię Błażeja, ale niestety zbyt populistyczne te frazesy. Mowa o wielu kwestiach, na które jako prezydent nigdy nie miałby zbytniego wpływu.

 • hahaha

  Nic nowego w tym programie nie ma, zamiana skrzyżowań na ronda?? Toć to już się dzieje od jakiegoś czasu, rond w Pile przybywa w szybkim tempie. Mam rozumieć, że jak dojdzie do władzy to się pochwali że to jego pomysł?? W sumie sprytne. Zrealizuje wszak tę zapowiedź. Niższe podatki to już czysty populizm. To z czego on chce te drogi lepsze budować po obniżeniu podatków jak już teraz brakuje kasy na wszystkie potrzeby ?? Milioner-filantrop jaki czy co??

  • Stefan Majewski

   Niech sie chwali ze to jego pomysł .! Mamy juz jednego takiego który bierze z szuflady pomysły Wołoszyńskiego i chwali sie ze to jego pomysły .

   • hahaha

    Nie chodzi o sam pomysł, ale i o realizację jakbyś nie doczytał. Gdyby nic w temacie się nie działo to można by uznać to za jakiś tam argument, a w aktualnej sytuacji to nic ponad czcze gadanie.

 • werr

  popieram likwidację straży miejskiej, najbardziej irytujące są dwie strażniczki któe łupią mandaty kierowcom parkującym auta na końcu placu gdzie stoją taksówki pod zegarem na placu zwycięstwa, słyszałem już wiele opini że to sami taksówkarze kablują do straży, ciekawe czy ktoś zajmie się taksówkami przejeżdżającymi w tym miejscu w poprzek przejścia dla pieszych by móc łatwiej na postój wjechać…

 • powolniak

  uwaga na tego pana, to zwykły karierowicz, bez pomysłu i wizji, widać to po działalności w pile po wyborach