Stokłosa: musimy zmienić ten powiat na lepsze. Będę kandydował!

17.03.2014|Autor: M. N.

Henryk Stokłosa wraca do polityki. Zapowiedział właśnie swój start w wyborach samorządowych. Chce ubiegać się o mandat radnego powiatowego w Pile.

Będę kandydował z listy Porozumienia Samorządowego. To jedyne niepolityczne ugrupowanie, stąd moja decyzja – mówi Henryk Stokłosa.

Czy w razie ewentualnej wygranej fotel radnego wystarczy byłemu senatorowi? Wygląda na to, że tak. Stokłosa zaprzecza bowiem, by chciał pełnić funkcję starosty.

– Nie mam żadnego apetytu na to stanowisko, chcę zmienić ten powiat na lepsze, bo teraz w powiecie dzieje się źle. I to nie jest tylko moje zdanie, ale również szerszego środowiska biznesu – twierdzi Stokłosa. – Chcemy zmienić ten powiat tak, by był wzorem w całym kraju. By petent przychodząc do urzędu, mógł załatwić sprawę od ręki – dodaje.

Liczba mnoga, jakiej użył w swojej wypowiedzi były senator, ma swoje uzasadnienie. Okazuje się bowiem, że do Rady Powiatu Pilskiego kandydować będzie również dyrektor Zakładów Mięsnych w Śmiłowie Danuta Żynda.

Przeczytaj więcej o: Henryk Stokłosa, porozumienie samorządowe, stokłosa powiat pilski, stokłosa wybory

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • WYBORCA

  Myślę, że Heniu moze zrobic więcej dobrego niż ta banda z PO, SLD, PSL razem wzięci.

 • latający

  Chyba pomylił miejsca w których powinien przebywac. Na dzień dzisiejszy jest oskarzony o 21 przestępstw i tylko dzięki pieniądzom nie siedzi w więzieniu. Niech sie trzyma od Piły z daleka.

  • loczek

   @latajacy
   Tusk nakradł 150 mld i nic dobrego dla ludzi nie zrobił w przeciwieństwie do stokłosy

  • off

   zgadzam się w stu procentach. HS Raus!

 • mori

  co ty latajacy mozesz wiedziec ? pomysl najpierw ile dobrego zrobil,ilu ludzi zatrudnia…a jakbys mial jego pieniadze tez bys walki robil…teraz tez robisz ale na skale taka na jaka cie stac…bo w tym kraju wszyscy kombinuja,zeby oszukac vaty i inne gowna

 • ja

  heheh jak ja czytam te komentarze typu “won Stokłosa”, to mi się sikać ze śmiechu chce… najpierw jeden z drugim udowodnijcie mu, że cokolwiek zrobił, bo jak narazie polski wymiar sprawiedliwości nie ma nawet pomysłu co mógł Stokłosa zrobić i nie umieją go zamknąć… na Wiejskiej siedzi ponad 400 gorszych niż on i działają legalnie…

 • MihaU

  oskarżony czy nie, winny czy bez winy… Dla mnie osobiście to nieważne, ważny by dla nas robił dobrze, mi nic nie zrobił złego.

 • latający

  Ale pojechaliście po mnie. Ja tam nie słyszałem żeby Tusk ukradł złotówkę. Ale gorsze są wasze komentarze typu jakbys mógł to byś kradł, czy wałki robił. Poziom uczciwości zniewalający. Ale swój ciągnie do swojego.

 • Dziennikarz Śledczy

  Stokłosa nie jest oskarzony o 21, a juz 19 przestepstw . Od 2 ekologicznych tj rzekomego skażenia srodowiska został prawmocnie uniewinniony. Do tego korupcja de facto juz odpada bo świadek okazał się tym, ktory wiedze o rzekomym dawaniu łapówek przez Stokłosę – otrzymał od…Zastepcy Boga ds. specjalnych; Sąd Apelacyjny z hukiem uchylił wyrok twierdząc,ze taki swiadek powinien byc zbadany psychiatrycznie, a do tego ten sam swiadek 2 mce temu został prawomocnie skazany za..oszukiwanie sądu.

  Do tego popis tej ekolozki Krystyny L . z Prokuratorem ktory zdaniem sądu zbłaźnił urząd prokuratora i zachowywał sie co najmniej niegodnie itp…

  Heniu ma praktyycznie uwniewinnienie pewne .

  Do tego podobno swiatło dzienne ujrzą kolejne tasmy prawdy z udzialem m.in . dziennikarza Asty, którego pokryjomu nagrywali tez ekolodzy.

  Będa ukazane metody działania tego całego towarzystwa.

 • Don Pedro

  Swoja drogą HS zasłużyl na rehabilitację. Inny miałby w duszy wszystko majac takie problemy, a on zdązył przez te ostatnie lata stworzyc kilka nowych tysiecy miejsc pracy