Atrakcyjna praca w Czarnkowie

04.03.2014   Autor: a.wasilenko

Jedna z wiodących firm na rynku energetyki cieplnej METROLOG Sp. z o.o. zajmująca się implementacją nowoczesnych technologii zapewniających energooszczędne i ekologiczne rozwiązania, zatrudni specjalistów. Spółka aktualnie poszukuje osób na stanowiska:

PROJEKTANT i ASYSTENT PROJEKTANTA (miejsce pracy: Czarnków)

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne – branża: budownictwo; inżynieria środowiska-ogrzewnictwo (preferowane wyższe techniczne),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku projektanta,
  • mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania sieci i instalacji sanitarnych,
  • dobra znajomość programów AutoCad,
  •  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  •  prawo jazdy kat.B,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  •  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  •  możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  •  pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
  • bogaty pakiet socjalny
  • najlepszym kandydatom z doświadczeniem zawodowym w projektowaniu firma oferuje mieszkanie służbowe

KIEROWNIK DZIAŁU PROJEKTOWEGO (miejsce pracy: Czarnków)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – branża: budownictwo; inżynieria środowiska - ogrzewnictwo
  • co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku konstruktora/projektanta,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika działu projektowego,
  • doświadczenie w zarządzaniu co najmniej 3 osobowym zespołem,
  • dobra praktyczna znajomość środowiska AutoCad,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w branży ciepłowniczej lub chęć do nauki i zdobywania nowych doświadczeń w tym zakresie,

Zakres obowiązków:

  •  planowanie i koordynowanie pracy zespołu projektantów,
  •  nadzór nad standardami zarządzania projektami w firmie, optymalizacja procesu,
  •  odpowiedzialność za jakość i terminowość realizacji zadań,
  •  kontrola dokumentacji i rysunków technicznych,
  •  ścisła współpraca z działem produkcji.

Oferujemy:

  •  bogaty pakiet socjalny.

Pisemne oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres kadry@metrolog.com.pl. . Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy wyłącznie na oferty wybrane w procesie rekrutacji.

[artykuł sponsorowany]

Przeczytaj więcej o: praca, Czarnków, metrolog,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze