Pierwsza porażka Credo Futsal

16.12.2013   Autor: Redakcja
---

Piłkarze Credo Futsal Piła stracili wczoraj miano niepokonanej drużyny w rozgrywkach drugiej ligi futsalu. Pilanie ulegli w Obornikach tamtejszemu Auto-Wicherek 3:7.

Pojedynek rozpoczął się kiepsko dla naszej drużyny, która przegrywała do przerwy już 0:4. Połowa bramek w tej części meczu to wina błędów naszej drużyny, ale drugą można w sporej mierze przypisać sędziom, którzy tego dnia spisywali się fatalnie. Dopiero, gdy gospodarze osiągnęli bezpieczną przewagę i pilanie nie mogli im już zagrozić, wtedy arbitrzy zeszli na drugi plan i ich praca nie miała już tak wielkiego wpływu na przebieg zawodów.

Gospodarze grali już wtedy na sporym luzie i z każdą kolejną minutą powiększali swoją przewagę. Dopiero w końcówce meczu nasi piłkarze zdołali pokonać bramkarza rywali po raz pierwszy, gdy na listę strzelców wpisał się Jakub Skwarek. Ten zawodnik zdobył później także drugą swoją bramkę w tym spotkaniu, a wynik na 7:3 ustalił kolejny 20-latek Mateusz Kostecki.

KS Auto-Wicherek Oborniki vs KS Credo Futsal Piła 7:3 (4:0)

Bramki dla Credo Futsal: Jakub Skwarek x2, Mateusz Kostecki

KS Credo Futsal Piła: Adam Kujawski, Karol Kurzajczyk - Radosław Zaręba, Jakub Michalak, Dawid Czajka, Wojciech Suszycki, Cezary Knapiński, Hubert Jabłoński, Marek Szatan, Paweł Nawrocki, Mateusz Kostecki, Jakub Skwarek

Przeczytaj więcej o: credo, mecz, futsal, wynik, oborniki,