Siatkarki na przełamanie

31.10.2013   Autor: Redakcja
---

W sobotę, 2 listopada w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pile zawodniczki PGNiG Nafta Piła rozegrają mecz piątej kolejki Orlen Ligi. Rywalem pilanek będzie zespół Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo.

Podopieczne trenera Wiesława Popika zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. W czterech kolejkach pilanki poniosły cztery porażki. Mało tego, nie zdobyły choćby jednego punktu. Udało im się wygrać zaledwie jeden set. Najwyższy czas na poprawę tych statystyk. Wydaje się, że zespół z Legionowa jest jak najbardziej w zasięgu Nafty.

Będzie to drugie spotkanie we własnej hali. Pierwszym rywalem w Pile był zespół z Łodzi, który pokonał nasze zawodniczki w czterech setach. Kolejna porażka może bardzo negatywnie wpłynąć na kibiców, którzy i tak mają dużo cierpliwości. Ich wsparcie z pewnością dobrze wpłynie na zespół, który potrzebuje dopingu. Sympatycy siatkówki w Pile wiedzą doskonale, że nie mogą odwrócić się od klubu w tym trudnym momencie i dlatego siatkarki mogą się spodziewać, że frekwencja na sobotnim meczu będzie zadowalająca.

Dziewczyny powinny skupić się na Legionovii. To ostatni z rywali w pierwszej rundzie, który jest na podobnym poziomie co pilanki. W następnych meczach Nafcie przyjdzie się zmierzyć z takimi zespołami, jak Muszyna, Dąbrowa Górnicza, Sopot, czy Bielsko-Biała. Nie pozostaje nic innego, jak w sobotni wieczór pojawić w hali MOSiR-u i wesprzeć nasz zespół.

Mecz PGNiG Nafta Piła - Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo zostanie rozegrany 2 listopada o godzinie 18:00.

Przeczytaj więcej o: pila, mecz, pgnig nafta pila, orlen liga, legionowo,