Impel za mocny dla pilanek

05.03.2017   Autor: Michał Kępiński
---

Siatkarki Enea PTPS Piła przegrały w meczu 23. kolejki Orlen Ligi 0:3 z zespołem Impelu Wrocław. MVP spotkania została wybrana Monika Ptak.

Nierówne spotkanie obejrzeli kibice w Pile, gdzie miejscowy PTPS uległ w trzech setach Impelowi Wrocław. W partii premierowej ekipa gości rozbiła rywalki, wygrywając do 7. Po chwili przerwy pilanki wróciły do gry z impetem i długi czas przewodziły stawce. Impel wygrał w drugim secie na przewagi, by następnie pewnie triumfować w kolejnej części i całym meczu. MVP meczu wybrana została Monika Ptak. Pilanki po porażce z Impelem Wrocław zajmują 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Enea PTPS Piła kolejne spotkanie rozegra na wyjeździe, a rywalem będzie Tauron MKS Dąbrowa Górnicza.

Enea PTPS Piła – Impel Wrocław 0:3
(7:25, 27:29, 16:25)

Składy zespołów:
PTPS: Austin (10), Kwiatkowska (5), Ogoms (3), Babicz (8), Dumancić (3), Szubert (1), Markiewicz (libero) oraz Piśla, Baran (1), Kukulska, Stencel (3) i Urban
Impel: Kossanyiova (8), Ptak (11), Konieczna (8), Kąkolewska (8), Hancock (10), Courtney (12), Stasiak (libero) oraz Stenzel (libero), Cembrzyńska, Kaczor (2), Bałucka (2) i Wysocka

materiał filmowy: Jan Ilski Enea PTPS Piła