Basket wraca z porażką

24.01.2015   Autor: Magdalena Lach
---

Koszykarze KS Basket Piła powtórzyli wynik pilskich siatkarek. Zawodnicy Grzegorza Chodkiewicza przegrali mecz na wyjeździe z zespołem Politechniki Gdańskiej 72:87.

Pierwsza kwarta meczu to koncertowa gra gospodarzy. Zespół Marka Iglińskiego zdeklasował naszych koszykarzy 25:10. Drugie dziesięć minut to zdecydowanie bardziej wyrównana walka. Pilanie w tej odsłonie byli lepsi od gospodarzy i wygrali kwartę jednym punktem 26:25.

Dobra gra podopiecznych Grzegorza Chodkiewicza kontynuowana była również w trzeciej kwarcie. Pilanie wygrali ją 20:18. Ostatnie dziesięć minut meczu 16. kolejki drugoligowych rozgrywek było lepsze w wykonaniu gospodarzy. Koszykarze Iglińskiego zwyciężyli finałową kwartę 19:16 i cały mecz 87:72.