Lider rozgromiony. 8:0 dla Credo!

23.11.2014   Autor: Redakcja
---

Doskonały mecz Credo Futsal Piła. Piłkarze z Piły na własnym boisku pokonali lidera tabeli rozgrywek Mundial Żary i to w jakim stylu!

Mecz zaczął się po myśli pilan. Pierwsza połowa to absolutna dominacja gospodarzy. W pierwszych 20 minutach pilanie zaaplikowali drużynie Radomira Roztockiego 4 bramki.

Mundial na drugą połowę wyszedł zmotywowany i chętny do odrobienia strat. Goście chcieli za wszelką cenę pokusić się o pierwsze trafienie, które być może odmieniłoby losy tego pojedynku. Świetnie jednak w bramce Credo spisywał się Adam Kujawski. Pilanie z każda minutą coraz bardziej kontrolowali przebieg gry i przeszli do ofensywy. Najpierw na 5:0 podwyższył Krzysztof Mrozek, a po chwili swoje trafienie dołożył Jakub Skwarek, dla którego była to 3 bramka w meczu.

Końcówka to kolejne ciosy Credo. Trener Skiba wprowadził na boisko drugiego bramkarza Krzysztofa Walasa, który podobnie jak poprzednik świetnie spisywał się na linii bramkowej. Dwukrotnie pod bramką rywali znalazł się niezawodny Michał Wolan i pilanie zdeklasowali rywali aż 8:0!

(źródło: Credo Futsal Piła)